5 грудня 2022 р.

Вебінари у листопаді 2022 року

          З ініціативи проректора з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності Інни Гончарук, з метою покращення володіння навичками та розкриття нових можливостей платформи Web of Science Core Collection, для науково-педагогічних працівників, молодих вчених та працівників наукової бібліотеки Вінницького національного аграрного університету у листопаді 2022 року було проведено вебінари від компанії Clarivate, УкрІНТЕІ українською мовою, до якого по можливості були підключені онлайн 75 учасників.

 29 листопада 2022 року було проведено вебінар від компанії Clarivate Серія Research Smarter на тему: Дані та метрики Web of Science з різними АРІ від Clarivate. API Web of Science безперешкодно інтегрують найкращі світові дані про публікації та цитування, надаючи вам гнучкість та контроль над високоякісними та нормалізованими бібліометричними показниками. API Web of Science від Clarivate розширюють можливості систем вашої установи, ваших дослідницьких порталів, а також можливості аналізу та оцінки. Учасникам вебінару наданий вступ до API Web of Science, InCites та JCR, а також запропоновані практичні методи для початку роботи. На вебінарі більш детально розглянули варіанти використання та доступ до АРІ.

29 листопада 2022 року відбувся онлайн-семінар УкрІНТЕІ з підвищення кваліфікації на тему «ІНСТРУМЕНТИ НОВОЇ ПЛАТФОРМИ EEN ДЛЯ МІЖНАРОДНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО ТРАНСФЕРУ». У 2011 році Україна приєдналась до Європейської Мережі Підприємництва EEN (Enterprise Europe Network) згідно Статті 21.5 Програми з конкурентоспроможності та інновацій шляхом створення консорціуму EEN-Україна, до якого увійшли представники бізнесу та державних установ, а також наукові організації. Європейська мережа підприємництва пропонує широкий спектр послуг: отримання доступу до ринкової інформації, вирішення юридичних питань, визначення потенційних бізнес-партнерів у Європі, підтримка інновацій та трансферу технологій. EEN налічує майже 600 партнерів з 52 країн світу, 4,000 досвідчених спеціалістів. Перелік послуг, що надаються EEN мережею достатньо місткий, в тому числі:

Надання практичної інформації щодо ринкових можливостей, європейського законодавства, допомога підприємцям у пошуку бізнес-партнерів з використанням власної бази даних з бізнес- та технологічного співробітництва, надання інформації щодо тендерних можливостей та міжнародної співпраці.

 Розвиток дослідницької та інноваційної компетенцій підприємств шляхом підтримки утворення синергій з дослідниками та науково-дослідницькими установами, сприяння технологічному співробітництву та організація різноманітних заходів налагодження зв’язків (форуми, платформи, конференції, семінари тощо).

Підтримка у поширенні результатів НДДКР, участі у дослідницьких програмах та отриманні фінансування, зокрема за 7 Рамковою програмою ЄС з підтримки досліджень та технологічного розвитку (FP7).

 


Немає коментарів:

Дописати коментар