30 червня 2022 р.

Вебінари в червні 2022 року від компанії Clarivate



З ініціативи проректора з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності Інни Гончарук, з метою покращення володіння навичками та розкриття нових можливостей платформи Web of Science, для науково-педагогічних працівників, молодих вчених та працівників наукової бібліотеки Вінницького національного аграрного університету у червні 2022 року було проведенно вебінари від компанії Clarivate українською мовою, до якого по можливості були підключені онлайн 210 учасників.

 9 червня 2022 року було проведено вебінар на тему: «Як обрати видання для публікації та не помилитися з вибором». Учасники вебінару дізналися:

·        що дає науковцю публікація у міжнародному виданні;

·        як обрати видання для публікації, скільки це коштує, а також де можна опублікуватися безкоштовно;

·        в яких журналах більше статтей за моєю тематикою за останні роки та як зберегти перелік таких видань;

·        що таке високо цитована робота;

·        чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури;

·        як швидко статтю прорецензують і надрукують;

·        як швидко і без помилок оформити публікацій за форматом видання, структура статті, правила оформлення;

·        що можна/не можна робити зі статтею після публікації;

·        як здійснюється індексація видання у Web of Science Core Collection

 14 червня 2022 року було проведено вебінар на тему: «Clarivate для науковців» на якому учасники пригадали, ознайомилися, а також навчилися ефективно працювати з головними ресурсами Clarivate для наукової діяльності. Зокрема з базою даних Web of Science Core Collection для пошуку, аналізу наукової літератури, підбору видань, партнерств, грантів. Journal Citation Reports для коректної оцінки, порівняння видань. EndNote – оформлення власних публікацій за форматами обраного видання, EndNote Click – пошук повних текстів, Publons – презентації досягнень науковця.

 28 червня 2022 року було проведено вебінар на тему: «Research Smarter: Світ цитувань». Учасники вебінару розглянули цитування та його види, також чому цитуються документи. Було представлено для розгляду структуру Web of Science звідки та які там цитування, як їх оцінити та використати. Визначили хто є чемпіонами цитувань, а хто сплячими красунями. Як підготувати звіт по цитуванню та пов’язані записи. Про що говорять абсолютні та нормалізовані показники, які використовували цитування: імпакт-фактор, CNCI, JCI, індекс Хірша тощо. Як ця метрика використовується для оцінки організацій, тем і науковців. Яким чином можна збільшити цитування та h-індекс. Профіль автора, хто та де цитує ваші публікації. Здійснили пошук в пристатейній бібліографії та дізналися як знайти цитування робіт/журналів, якщо вони не проіндексовані у Web of Science.

 


30 червня 2022 року було проведено вебінар на тему: «Research Smarter: Новий Journal Citation Reports», на якому учасники проаналізували впливовість журналу, досліджуючи значну кількість показників цитування, у тому числі імпакт-фактор журналу і його варіації, JCI, квартиль та інші. Розкрили новинки Journal Citation Reports. З’ясували як приймати зважені рішення де публікуватися, незалежно від того, чи надсилаєте ви свій перший рукопис чи це чергова видатна публікація.


Немає коментарів:

Дописати коментар