11 травня
Тема: Нові можливості нового інтерфейсу Web of Science Core Collection
Тези: На онлайн демонстрації знайдемо документи за певною темою, використаємо символи скорочення та заміни і оператори пошуку, відредагуємо запит, проаналізуємо отримані джерела: де надруковано, які установи більш впливові, збережемо результати в тому числі обирані для публікацій видання, збережемо історію пошуку та налаштуємо повідомлення про появу нових документів за темою або цитувань робіт. Формування списку відмічених публікацій. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15 https://bit.ly/2S5f0Bv
16:15 https://bit.ly/3gGxsug
12 травня
Тема: Оцінка публікаційної активності організації за допомогою WoS та InCites
Тези: Коли, навіщо і кому необхідно оцінювати публікаційну діяльність організації? Як створити і експортувати в певному форматі список публікацій організації на певні роки. Які роботи (не) можуть потрапити в профіль організації? Як його створити і підтримувати в актуальному стані? Які показники можна подивитися? Як знайти найбільш оптимальні організації партнери для виконання проекту по своїй темі. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15 https://bit.ly/3tSQOAc
16:15 https://bit.ly/3vyQmrx
13 травня
Тема: Пристатейна література: доступні скарби Web of Science
Тези: На платформі Web of Science проіндексовано понад 1,9 млрд посилань пристатейної літератури. Аналіз цих даних дозволяє подивитися: де, коли, ким цитувалися ваші роботи, що опубліковані у виданнях які проіндексовані або не проіндексовані у Web of Science. Дізнатися як певна робота вплинула на розвиток наукового напрямку. Переглянути як цитується ваше видання у журналах що індексуються у Web of Science Core Collection. На вебінарі попрацюємо зі звітами по цитуванню та пов’язаними записами, та налаштуємо повідомлення про цитування. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15 https://bit.ly/2PuNLiU
16:15 https://bit.ly/3nvThwy
14 травня
Тема: Підбір видання для публікації
Тези: Вебінар у формі відповіді на часті запитання: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація:
10:15 https://bit.ly/3xrnRgX
16:15 https://bit.ly/2RWX9fS
Немає коментарів:
Дописати коментар