Вітаємо!

Ви потрапили на блог Бібліотеки ВНАУ, на якому ми інформуємо своїх користувачів про поточні події, подаємо наші плани і обмінюємося досвідом. Раді Вас бачити! Додавайте нас у прихильники! ;)

26 січня 2018 р.

Бій під Крутами: історія, символ, пам’ять


   25 січня 2018 року бібліотекарі ВНАУ Козак Н. В. та Губанова О. Ф. відвідали бібліотеку ім. Тімірязєва, де відбувся круглий стіл «Бій під Крутами: історія, символ, пам’ять».


   Розпочав захід Лазаренко В. І., зав. відділу українознавства Вінницької академії неперервної освіти, який нагадав, що 29 січня цього року виповнюється 100-та річниця Крутянського бою – події, що набула для українського народу символічного значення.
   Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. Струкевич О. К. – доктор історичних наук, розвіяв деякі факти про саму битву, уточнюючи численність вояків та події того часу. Семенко Л. І. – зав. науково-дослідницького відділу новітньої історії Вінницького обласного краєзнавчого музею запросила відвідати музей, в якому виділили стенд, присвячений героям подій бою під Крутами.
   Була представлена книжкова виставка Момотюк Ю. М. – зав. сектору журнальної періодики відділу гуманітарних, технічних та природничих наук "Крути: секрет героїзму".
   Також на круглий стіл завітали волонтери та учасники АТО, які закликали пам’ятати своє минуле, щоб не повторювати помилок сьогодні. Згадували загиблих побратимів.

Немає коментарів:

Дописати коментар