Вітаємо!

Ви потрапили на блог Бібліотеки ВНАУ, на якому ми інформуємо своїх користувачів про поточні події, подаємо наші плани і обмінюємося досвідом. Раді Вас бачити! Додавайте нас у прихильники! ;)

13 листопада 2017 р.

З нагоди 100-річного ювілею Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН9 листопада 2017 року т.в.о. директора бібліотеки Наталія Дудкевич взяла участь у роботі виїзного засідання Президії Національної академії аграрних наук України з питання «Інформаційно-бібліотечна діяльність Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки НААН в контексті її 100-річного ювілею».

   Серед запрошених гостей ювіляри радо зустрічали директорів бібліотек аграрних вузів України, директорів провідних бібліотек міста Києва, народних депутатів України, представників Міністерства культури України, Міністерства освіти й науки, Міністерства аграрної політики та продовольства України, представників духовенства, провідних фахівців установ НААН, закордонних гостей із Франції та Узбекистану.
  
На засіданні темами доповідей були історія створення та становлення ННСГБ НААН, роль книги і роль бібліотеки в суспільстві, видавнича та наукова діяльність, характеризувались фонди бібліотеки. Велика увага була приділена науковим здобуткам колективу наукової бібліотеки.


Свято завершив святковий концерт.

Немає коментарів:

Дописати коментар