Вітаємо!

Ви потрапили на блог Бібліотеки ВНАУ, на якому ми інформуємо своїх користувачів про поточні події, подаємо наші плани і обмінюємося досвідом. Раді Вас бачити! Додавайте нас у прихильники! ;)

13 жовтня 2017 р.

Презентація книги

   12 жовтня 2017 року бібліотекар І категорії Наталія Непорочна взяла участь у презентації книги журналістки Оксани Щирби "Стежка в долонях", яка відбулася в читальній залі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва.

 
Перша книга письменниці "Стежка в долонях" має три розділи: романтичний, містичний та історичний. Це дуже різні історії, але вони об'єднанні єдиною темою-стежкою - пошуком щастя. Ми всі прагнемо до матеріальних благ, але у цих перегонах за успіхом забуваємо про найцініше - про себе і душу. Як віднайти свою стежку та міцно затиснути поміж долонями, не упустивши шастя? Повернутися до самого себе, зазирнути у свій внутрішній світ, визначитися з власними бажаннями та посіяти частинку добра.


   Також на вечорі виступили: Іван Степурін - директор видавництва "Самміт книга"; Тарас Постніков - заслужений артист України, актор театру і кіно, кобзар, кавалер ордена Андрія Первозванного.

Немає коментарів:

Дописати коментар