Вітаємо!

Ви потрапили на блог Бібліотеки ВНАУ, на якому ми інформуємо своїх користувачів про поточні події, подаємо наші плани і обмінюємося досвідом. Раді Вас бачити! Додавайте нас у прихильники! ;)

22 березня 2019 р.

Тренінги з наукометрії для науковців ВНАУ19 березня бібліотека ВНАУ розпочала проведення серії тренінгів з наукометрії. Темою першого заняття стало Web of Science: основні навики роботи. Планується проведення ще трьох занять за темами: Web of Science для підготовки наукової публікації; EndNote: інструмент для роботи з бібліографією; Scopus: основні навики роботи. Тренінги проводять бібліотекарі Вікторія Коваленко та Наталія Латуша.

Учасниками перших тренінгів стали науковці, які мають публікації у наукометричних базах Web of Science і Scopus. Надалі планується проведення тренінгів для усіх науковців ВНАУ.
Заняття супроводжуються презентаціями а учасники тренінгів паралельно здійснюють пошук та випробовують можливості платформи Web of Science за комп’ютером. По завершенні бібліотекарі звертають увагу на необхідність правильної афіляції при публікації статей, постійної підтримки власного профілю науковця та експорту своїх досліджень до репозиторію ВНАУ.


Немає коментарів:

Дописати коментар